Telefon: +36 95 551-210
Fax: +36 95 551-213
E-mail: hivatal@janoshaza.hu

II. Éjszakai kispályás labdarúgó Torna

A Jánosháza Városi Sport Egyesület és Jánosháza Város Önkormányzata második alkalommal rendezi meg az éjszakai kispályás labdarúgó tornát.

A rendezvény fővédnöke:
Kiss András, Jánosháza Város Polgármestere
Marton Ferenc, Vas Megyei Közgyűlés Alelnöke

A rendezvény szervezője:
Jánosháza Városi Sport Egyesület, Jánosháza Város Önkormányzata

Szeretnénk megkérni minden csapatot, hogy legkésőbb 18:30-ra érkezzenek meg a helyszínre!
Pontos cím: 9545, Jánosháza, Vágóhíd u. 7. Tóth Zoltán Sportlétesítmény

Megnyitó: 18:50-kor
Torna kezdése: 19 órakor

A szervezők további kérése, hogy a bejáratoknál elhelyezett kézfertőtlenítőt KÖTELEZŐ HASZNÁLNI a megérkezéskor!
Szurkolók figyelmét szeretnénk felhívni, hogy a belépéskor a kézfertőtlenítőt nekik is KÖTELEZŐ HASZNÁLNI! Illetve a focipálya területére TILOS FELMENNI! A focipályán KIZÁRÓLAG a játékosok, csapatvezetők, játékvezetők, szervezők, helyi tv stáb TARTÓZKODHAT!
Megértéseteket előre is köszönjük!

A Jánosházai Vadásztársaság felajánlásának köszönhetően minden résztvevő csapat ételjegyet fog kapni (12 db-ot), amit egy tál vadpörköltre lehet beváltani!

Megkérünk minden csapatot a sportszerűség és a Fair Play betartására!

Lebonyolítás:
Csoportmérkőzések után egyenes kieséses rendszer
A csoportokból a csoportgyőztesek és a csoport másodikok, illetve a 2 legjobb harmadik helyezett jut tovább!

– Műfüves pályán, körbe palánkra
– Stoplis cipő használata itt nem megengedett – teremcipő vagy hernyótalpas cipő
– 1×18 perc
– döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás

SZABÁLYOK:

Játéktér:
Csoportmérkőzések: 20×40 m-es füves pálya vonalra (stoplis cipő használata megengedett), 3×2 m-es kapukra

Egyenes kiesés: 20×40 m-es műfüves pálya körbe vonallal, tehát a PALÁNK használata NEM megengedett, 3×2 m-es kapukra (stoplis cipő nem megengedett – teremcipő vagy hernyótalpas cipő)

Játékidő: 1×18 perc, futó órával

Létszám: csapatonként 12 fő nevezhető
4 + 1, folyamatos cserékkel

Oldalvonalon áthaladó labdát kézzel (bedobás) és lábbal lehet játékba hozni (közvetlenül gól nem érhető el).

Alapvonalon áthaladó – ellenféltől érkező – labdát a kapus bárhogyan játékba hozhatja (közvetlenül gól nem érhető el belőle).

Alapvonalat – védekező csapat valamennyi tagjáról- elhagyó labda után szögletrúgás következik.

Becsúszó szerelés, visszarántás, utána rúgás, sportszerűtlenség, szándékos kezezés – 2 perces kiállítással büntetendő!

Súlyos sportszerűtlenség esetén 5 perces kiállítás adható, az így kiállított játékos büntetőt sem rúghat és az adott mérkőzésen már nem játszhat.

Pontrúgásnál, szabadrúgásnál, szögletrúgásnál 3m távolságot kell adni.

Középkezdésből és bedobásból/berúgásból közvetlenül gól NEM érhető el.